maria_d
A întrebat pe 28.08.2011, la 11:31
salut! am o intrebare pt cei ce sunt deja studenti, ce puteti spune despre SNSPA Bucuresti, facultatea stiinte ale comunicarii? Care sunt perspectivele? Pe cei admisi rog sa ma contacteze- skype: marcica08!
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.