Pciolka
A întrebat pe 28.08.2011, la 12:29
Pentru cei admisi la economie si afaceri internationale ,ce medii de concurs aveti ? Este cineva admis la Bucuresti? Raspundeti !!!
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 28.08.2011, la 12:29