Sari la conținut

crinu

A întrebat pe 28.08.2011, la 14:51

Salutare...sunt si eu unul din cei care nu au fost admisi in turul I...as dori sa stiu cine va opta in turul II la Medicina,ce medii aveti si ce orase doriti sa alegeti?astept raspunsurile voastre,merci anticipat;)

Răspunsuri (1)

ludmila_11 #1
salut. eu vreau sa depun la medicina. skype-ul meu ludmyla_11 (va fi mai simplu sa vb pe skype)
A răspuns pe 31.08.2011, ora 13:25