ilona
A întrebat pe 28.08.2011, la 15:15
Salut!!! spuneti-mi va rog de pe ce data incep studiile in Romania???studiile universitare..
Răspunsuri (2)
black_iii
#1
pe 3 octombrie
A răspuns pe 28.08.2011, ora 15:41
Kamaz
#2
nu fiti atit de siguri.la unele se incepe si pe 26 septembrie.site-ul institutiei la care ai fost admisa iti va oferi toata informatia necesara.succes! (nu fii asa de increzuta in informatia pe care o dau unii colegi pe acest forum)
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:06