Sari la conținut

ilona

A întrebat pe 28.08.2011, la 15:15

Salut!!! spuneti-mi va rog de pe ce data incep studiile in Romania???studiile universitare..

Răspunsuri (2)

black_iii #1
pe 3 octombrie
A răspuns pe 28.08.2011, ora 15:41
Kamaz #2
nu fiti atit de siguri.la unele se incepe si pe 26 septembrie.site-ul institutiei la care ai fost admisa iti va oferi toata informatia necesara.succes! (nu fii asa de increzuta in informatia pe care o dau unii colegi pe acest forum)
A răspuns pe 28.08.2011, ora 19:06