Sari la conținut

melinda

A întrebat pe 28.08.2011, la 15:30

CINE MAI E ADMIS LA CRAIOVA! HAIDETI SA NE CONTACTAM,POATE MERGEM IMPREUNA,CA TOTUSHI E TARA SHI ORASH NOU PENTRU TOTI!

Răspunsuri (1)

black_iii #1
vb si voi cu studentii care deja sunt acolo, va dau si ei detalii cum sa ajungeti, poate vin sa va intalneasca, va dau informatii despre camin si universitate... informativa!!!
A răspuns pe 28.08.2011, ora 15:40