alinuta102
A întrebat pe 29.08.2011, la 12:49
Buna,cind putem depune actele pt viza???Am inteles ca viza se va face intr-o zi???
Răspunsuri (2)
Irinuca
#1
Viza nu se face intr-o zi, mai ales pentru atatia elevi si studenti...
A răspuns pe 29.08.2011, ora 14:15
alinuta102
#2
Da,asta a fost doar o presupunere.....Dar cind putem depune actele pt viza??
A răspuns pe 31.08.2011, ora 07:30