sireoshka
A întrebat pe 29.08.2011, la 14:06
Salut! Lume va rog frumos... cine shi ce shtie despre "Inginerie si management industrial" ? face de dat la aceastya specialitate ???
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
clar ca face.ingineria este un domeniu cu mare perspectiva in Vest
A răspuns pe 29.08.2011, ora 16:03