Sari la conținut

inga.boghean

A întrebat pe 29.08.2011, la 15:51

Cand facem viza? Stie cineva??? Eu una merg aproape zilnic la consulat si nimic...stie cineva ceva???

Răspunsuri (2)

AABB #1
Va fi anuntat pe siteul consulatului, acum e prea devreme,mai ales ca inca nu au dat vize la toti elevii.
A răspuns pe 29.08.2011, ora 20:04
inga.boghean #2
Pai anume ca nu s-au dat vize la nimeni din elevi, eu tot am intrat la studii preuniversitare si de asta si intreb, ca pe 12 trebuie sa merg la scoala da noi nu am dat inaa la viza....
A răspuns pe 29.08.2011, ora 20:08