americangirl
A întrebat pe 29.08.2011, la 18:54
cei admisi in turul I pot participa shi in turul II?
Răspunsuri (3)
ludmila_11
#1
dupa cite stiu eu - nu.
A răspuns pe 29.08.2011, ora 20:01
milocik
#2
nare cum...
A răspuns pe 30.08.2011, ora 08:08
nata12
#3
nu;-|
A răspuns pe 30.08.2011, ora 09:08