Sari la conținut

americangirl

A întrebat pe 29.08.2011, la 18:54

cei admisi in turul I pot participa shi in turul II?

Răspunsuri (3)

ludmila_11 #1
dupa cite stiu eu - nu.
A răspuns pe 29.08.2011, ora 20:01
milocik #2
nare cum...
A răspuns pe 30.08.2011, ora 08:08
nata12 #3
nu;-|
A răspuns pe 30.08.2011, ora 09:08