Sari la conținut

AABB

A întrebat pe 29.08.2011, la 20:03

Spuneti-mi va rog, cei admisi la fara bursa trebuie sau nu sa plateasca permisul de sedere?Anul trecut parca nu trebuia...
Multumesc!

Răspunsuri (6)

viorica1 #1
da..basarabenii nu platesc permisul de sedere. indiferent, esti la 'cu bursa' sa 'fara'
A răspuns pe 29.08.2011, ora 20:26
adric #2
si daca aplicam la o facultate privata, va trebui sa platim permisul de sedere?
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:18
AABB #3
adric, da, daca aplici aparte si nu prin consulat precis trebuie sa platesti.
A răspuns pe 30.08.2011, ora 14:39
adric #4
si cam la ce pret sa ma orientez?
A răspuns pe 30.08.2011, ora 16:36
miha20 #5
120 euro
A răspuns pe 30.08.2011, ora 18:28
adric #6
ms mult.
A răspuns pe 30.08.2011, ora 18:48