Sari la conținut

E-A

A întrebat pe 29.08.2011, la 20:21

Lume, cei admisi la Testemitianu, cand retrageti diplomele ???

Răspunsuri (4)

Stella_margera #1
saptamina viitoare
A răspuns pe 30.08.2011, ora 04:07
91camara #2
nu vreti sa va grabiti?cei admisi au nevoie de camin,si nu-l primesc p/u ca actele voastre m sint acolo
A răspuns pe 30.08.2011, ora 06:35
91camara #3
nu vreti sa va grabiti?cei admisi au nevoie de camin,si nu-l primesc p/u ca actele voastre m sint acolo
A răspuns pe 30.08.2011, ora 06:35
E-A #4
Daca eu nu am soliciatat camin, incurc cuiva ?:)
A răspuns pe 30.08.2011, ora 08:13