melinda
A întrebat pe 30.08.2011, la 09:49
spuneti-mi va rog pe ce data trebuie sa fim deja la universitate?
Răspunsuri (6)
nata12
#1
din cite stiu eu pe 1 octombrie,insa am inteles ca la fiecare universitati e diferit))
A răspuns pe 30.08.2011, ora 12:08
Cris_e
#2
stop...nu de pe 3????...lamuriti-ma si pe mine va rog...cind totusi se incepe anul de studii
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:00
melinda
#3
eu am inteles ca incepem sa invatam de pe 3 (luni) dar trebuie sa venim mai devreme ka sa luam camin..
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:09
speranta
#4
la fiecare universitate e diferit,mai bine intrati pe site-ul universitatii si veti vedea ce si cum..insa nu panicati daca veti intirzia(pana vine viza,etc..)eu anul trecut pe 20 am ajuns,pt ca am fost admisa din al doilea tur,am primit si camin si la univer a fost super,mi'au inteles situatia,deci...rabdare si succes!
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:15
nata12
#5
aa pe 3 corect .. 1 e simbata .. sorry ..
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:30
Kamaz
#6
posiil sa fie si pe 26.09, depinde de fiecare institutie in parte
A răspuns pe 31.08.2011, ora 14:29