adrianaaaa
A întrebat pe 30.08.2011, la 11:29
Daca e sa ma transfer(e possibil) pai..bursa pe care ash fi avut-o la Bucuresti..o s-o am si la Suceava?) pls Heeelp me!!..vreau sa stiu sigur daca bursa o sa fie transferata si kum?(ku intirziere etc)
Răspunsuri (3)
tane4ka
#1
pai ..desigur..la mine o prietena s-a transferat de la Brasov la Iasi..si totul a decurs normal... si in continuare primea bursa...
A răspuns pe 30.08.2011, ora 14:29
sanduTJ
#2
transferul e posiil in anul I sau in anul II cum e srcis in metodologie
A răspuns pe 30.08.2011, ora 17:37
vikkkusea
#3
Si pe mine ma intereseaza aceeasi intrebare, daca e posibil sa ma transfer dintr-un oras in altul.. si cui trebuie sa ma adresez cu aceasta intrebare ? tane4ka tu daca stii o asemenea situatie, ilumineaza-ne, unde anume sa adresat prietena ta ?
A răspuns pe 30.08.2011, ora 17:45