adaiulica
A întrebat pe 30.08.2011, la 12:26
salut.....lume ce se aude cu turul 2? miine se incepe depunerea cererilor...si nu avem nici o informatie....:((
Răspunsuri (4)
speranta
#1
ce cereri???
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:19
anaita
#2
cerere entru turul 2
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:29
speranta
#3
nu cred.ca sa depui cererea trebuie o alta lista cu lokurile acordate de statul roman.asa ca n'ai cum sa depui cererea nestiind de bursele suplimentate pt turul 2.
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:55
adaiulica
#4
pai noi pentru a participa in turul doi va trebui sa completam o cerere online...asa am inteles
A răspuns pe 30.08.2011, ora 15:35