Sari la conținut

yoyoman

A întrebat pe 30.08.2011, la 13:41

Buna! Imi explica cineva cum sa inteleg cuvintele:
,, fără plata taxelor de şcolarizare "

extras din http://www.tineribasarabeni.com/2011/08/guvernul-romaniei-suplimentat-numarul-burse-tinerii-din-republica-moldova/

anul de invatamind e gratis sau e nevoie sa achitam?

Răspunsuri (3)

yoyoman #1
sau mai bine zis:
nu e nevoie sa achit taxa de scholarizare sau nu mi se va achita taxa de scolarizare?
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:43
speranta #2
adika..gratiss..!)))
A răspuns pe 30.08.2011, ora 13:58
tane4ka #3
adika inseamna ka nu vei achita contract
A răspuns pe 30.08.2011, ora 14:17