janna
A întrebat pe 30.08.2011, la 14:16
scrieti/mi un comentariu cei care ati intrat la arte..cu ce medie de concurs....si despre ce tip de examen de intrare e vorba.....p/u noi cei de la arte?nu stiti cite locuri se ofera in turul 2...atita nerabdare si sperante....ca am impresia ca/mi sare inima din piept....
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.