cepavick
A întrebat pe 30.08.2011, la 15:20
Vreau să-mi zică cineva,care anul trecut a intrat în turul 2! Cam pe ce dată v-aţi prezentat la facultate? Nu a-ţi avut probleme din cauza asta???
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 30.08.2011, la 15:20