Ferakle
A întrebat pe 30.08.2011, la 21:45
Salut, cine poate sami rs la aceasta intrebare, daca depun acum in septembrie documentele n Romania la contract, si totodata si la noi la ambasada aceiasi universitate si respectiv aceleas specialitati, si daca intru la contract,si totodata prin concurs la ambasada la buget la aceasta univer, ma trece la buget sau ramin la contract?
Răspunsuri (2)
ladycristinna
#1
Dar tu esti sigur ca ai voie sa depui concomitent si la ambasada si personal acolo ? Eu cred ca deja tu vei decide unde iti lasi documentele si de unde le retragi, nu ?
Si apropo daca de depus personal fara pasaport roman ,atunci pot fi careva dificultati si cum se face viza aia cu care voi aveea acces in Romania ?
Si apropo daca de depus personal fara pasaport roman ,atunci pot fi careva dificultati si cum se face viza aia cu care voi aveea acces in Romania ?
A răspuns pe 31.08.2011, ora 06:48
emi-lia
#2
As vrea sa stiu si eu raspunsul la aceasta intrebare,pentru ca procedez si eu la fel.In ceea ce priveste viza nu este neaparat s-o ai.Eu de exemplu fac procura pe fratele meu ,care are acces in Romania
A răspuns pe 31.08.2011, ora 06:56