Sari la conținut

milocik

A întrebat pe 31.08.2011, la 07:53

Salut spunetimi va rog cam pe unde se afla Str.Iacob Hincu?si daca miine (1 sept.) o sa lucreze ceva? ms.

Răspunsuri (1)

Kamaz #1
pe linga ASEM, google map si cauta. bafta!
A răspuns pe 31.08.2011, ora 14:26