milocik
A întrebat pe 31.08.2011, la 07:53
Salut spunetimi va rog cam pe unde se afla Str.Iacob Hincu?si daca miine (1 sept.) o sa lucreze ceva? ms.
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
pe linga ASEM, google map si cauta. bafta!
A răspuns pe 31.08.2011, ora 14:26