Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 31.08.2011, la 08:19

spuneti-mi va rog, cei de la universitatile din ro,la care am fost admisi, rezerveaza locuri in camin pt noi, sunt la curent? care e procedura, cine stie..???mersi

Răspunsuri (4)

milocik #1
eu stiu ca nui ceva aparte pentru noi) cind ne ducem acolo suntem doar toti, studenti, si stam in rind ca si cei din ro. stiu ca sunt citeva zile de primire la camin si gata,stai in rind primesti camera si te cazezi... asa stiu eu in orice caz
A răspuns pe 31.08.2011, ora 08:24
cristina.popa #2
pai o data ce ai fost admis normal ca ai loc
A răspuns pe 31.08.2011, ora 13:23
Kamaz #3
toti moldovenii au locuri, sunt obligati prin lege sa va acorde locuri in camine
A răspuns pe 31.08.2011, ora 14:25
milocik #4
da eu am inteles azi chiar... ca trebuie de sunta si de confirmat locul la camin.e drept? ca in caz contrat ramii fara camera
A răspuns pe 31.08.2011, ora 15:20