Sari la conținut

ariana

A întrebat pe 31.08.2011, la 09:14

Oameni buni, cineva din elevi si-a facut viza, sau stie cineva cind trebuie de dus la ambasada pentru a o face? Va rog sa-mi raspunde-ti cit mai repede daca puteti, Please

Răspunsuri (2)

Barby #1
pe 1 septembrie ( miine ) vor aparea informatii referitoare la viza pentru elevi : >
A răspuns pe 31.08.2011, ora 11:00
milsami #2
Barby-tu de unde stii???,,,,,,,eu am fost eri pe la toate consulatele si ambasada si miau spus k pin nu apare ordinul ministrului nu stie nimeni nimic,chiar nici ei!
A răspuns pe 01.09.2011, ora 05:56