doyynitza
A întrebat pe 31.08.2011, la 11:48
in turul 2 pot participa cei care nu au depus dosarele in turul 1?
Răspunsuri (2)
ariana
#1
Nu, pot participa doar cei din turul 1.Uitete la cererea de anul trecut si vei vedea ca numai cei din turul 1.
A răspuns pe 31.08.2011, ora 11:57
americangirl
#2
nu pot participa
A răspuns pe 31.08.2011, ora 17:34