ariana
A întrebat pe 31.08.2011, la 12:02
nu shtitzi oameni buni daca am fost in cl 9 la romaniea shi mam intors , pot eu acum sa intru la universitate ?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 31.08.2011, la 12:02