kenshin
A întrebat pe 31.08.2011, la 12:12
Omeni buni cind incepe turu 2 ???
si daca dispuneti de oarecare inf scriti sa nu va fie lene _)))
si daca dispuneti de oarecare inf scriti sa nu va fie lene _)))
Răspunsuri (2)
anaita
#1
Toti asteapta turul doi, nimeni nu stie, doar ministerul are privilegiu sa ne anunte metodologia.
A răspuns pe 31.08.2011, ora 12:27
kenshin
#2
gata a aparut metodolegia !_)
A răspuns pe 31.08.2011, ora 12:38