Sari la conținut

kenshin

A întrebat pe 31.08.2011, la 12:12

Omeni buni cind incepe turu 2 ???
si daca dispuneti de oarecare inf scriti sa nu va fie lene _)))

Răspunsuri (2)

anaita #1
Toti asteapta turul doi, nimeni nu stie, doar ministerul are privilegiu sa ne anunte metodologia.
A răspuns pe 31.08.2011, ora 12:27
kenshin #2
gata a aparut metodolegia !_)
A răspuns pe 31.08.2011, ora 12:38