Sari la conținut

tatianaursu82

A întrebat pe 31.08.2011, la 14:47

cine opteaza pentru turul 2, va rog lasa-ti un mesaj. Multumesc anticipat!

Răspunsuri (5)

catea_92 #1
me :)
A răspuns pe 31.08.2011, ora 15:16
lakrimioara #2
eu voi apta pt turul 2
A răspuns pe 31.08.2011, ora 16:40
janna #3
si eu dar trebuie doar sa aflam fiecare ce domeniu vrea..deja..ar fi bine daca ar scrie mai multi..
A răspuns pe 01.09.2011, ora 09:30
cristina-k #4
si eu voi opta pentru turul 2,la stiinte economice ,voi?) ce orase?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 09:42
tatianaursu82 #5
acum nustiu din: stiinte administrative si stiinte ale comunicarii, voi?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 18:32