Sari la conținut

maximuss90

A întrebat pe 31.08.2011, la 15:52

Spuneti-mi va rog:
1. cind trebuie sa merg la ambasada ca sa-mi deschid visa.eu am participat la turul intii si am intrat;
2. caminele sunt gratuite sau cu plata,daca cu plata cit costa?
Astept raspunsul d-tra.

Răspunsuri (3)

americangirl #1
pt cei admisi din turul 1 ...caminele,facultatea sint GRATIS+ BURSA(cu exeptia la aia care este specificat,fara)
A răspuns pe 31.08.2011, ora 17:16
viorica1 #2
de obicei, caminele sunt gratis. sunt cateva exceptii. de ex la med in iasi, platesc si basarabenii(in jumatate, intre 50-70 ron). cat despre viza, asteapta, ca inca nu sunt info..vezi pe situl ambasadei, chisinau.mae.ro, acolo va aparea. poti studia si forumul de pe torrentsmd.com.. forum.. invatamant.. universitati.. studii in romania. succes
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:06
maximuss90 #3
Dar cind trebuie sa mergem sa depunem diplomele?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 06:53