maximuss90
A întrebat pe 31.08.2011, la 16:12
Va rog spuneti-mi cind pot sa plec sa-mi fac visa?este vrio problema daca plec la ambasada pe 5octombrie pentru a-mi pune visa in pasaport?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 31.08.2011, la 16:12