lakrimioara
A întrebat pe 31.08.2011, la 16:37
puteti sa imi explicati cum va decurge turul doi care va fi procedeul??va rog
Răspunsuri (3)
Irisha
#1
lakrimioara uite aici http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologie-de-scolarizare-a-c-215/
uite..in metodologie este Anexa 1A...aceasta cerere o completezi si o trimiti pe e-mailul ce este scris in aceasta cerere sau prin fax
uite..in metodologie este Anexa 1A...aceasta cerere o completezi si o trimiti pe e-mailul ce este scris in aceasta cerere sau prin fax
A răspuns pe 31.08.2011, ora 16:48
ladycristinna
#2
Irisha adica la consulat nu ne ducem ?? doar prin e-mail ?
A răspuns pe 31.08.2011, ora 20:00
Irisha
#3
ladycristina da...la consulat nu mergem..doar prin e-mail
A răspuns pe 31.08.2011, ora 20:58