Sari la conținut

lakrimioara

A întrebat pe 31.08.2011, la 16:37

puteti sa imi explicati cum va decurge turul doi care va fi procedeul??va rog

Răspunsuri (3)

Irisha #1
lakrimioara uite aici http://www.basarabeni.ro/stiri/eveniment/metodologie-de-scolarizare-a-c-215/

uite..in metodologie este Anexa 1A...aceasta cerere o completezi si o trimiti pe e-mailul ce este scris in aceasta cerere sau prin fax
A răspuns pe 31.08.2011, ora 16:48
ladycristinna #2
Irisha adica la consulat nu ne ducem ?? doar prin e-mail ?
A răspuns pe 31.08.2011, ora 20:00
Irisha #3
ladycristina da...la consulat nu mergem..doar prin e-mail
A răspuns pe 31.08.2011, ora 20:58