lakrimioara
A întrebat pe 31.08.2011, la 17:12
cine ma poate ajuta ca nu pot deschide metodologie si nu pot citi anexele??????va rog frumos
Răspunsuri (3)
americangirl
#1
la mn merge...eu akum citesc
A răspuns pe 31.08.2011, ora 17:30
lakrimioara
#2
ma bukur pt tine mi le poti trimite si mie plizzz
A răspuns pe 31.08.2011, ora 17:50
ferakle
#3
xd) apesi pe linkul cela si nu dai sa se salveze si sa se deschida cu ajutorul winRar , si deja ai sa poti citi, tre sa ai si adobe reader
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:41