Sari la conținut

Katarina

A întrebat pe 31.08.2011, la 18:52

Daca am fost admisa in primul tur as putea da si in al doilea pentru ami skimba orasul???

Răspunsuri (1)

ludmila_11 #1
daca ai fost admisa in primul tur, in al doilea nu poti participa!
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:17