Katarina
A întrebat pe 31.08.2011, la 18:52
Daca am fost admisa in primul tur as putea da si in al doilea pentru ami skimba orasul???
Răspunsuri (1)
ludmila_11
#1
daca ai fost admisa in primul tur, in al doilea nu poti participa!
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:17