nata12
A întrebat pe 31.08.2011, la 19:46
cine aplica la AIC Iasi administrarea afacerilor??
Răspunsuri (4)
ladycristinna
#1
Eu ma gindeam...) ar fi bine sa publice mediile care au intrat in I tur ca sa stim ce sanse avem
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:57
nata12
#2
tu ce media ai ?
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:58
nata12
#3
da sint de akord ku tine
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:59
ladycristinna
#4
eu 9.20 undeva ) si tu ?
A răspuns pe 31.08.2011, ora 20:19