Sari la conținut

nata12

A întrebat pe 31.08.2011, la 19:46

cine aplica la AIC Iasi administrarea afacerilor??

Răspunsuri (4)

ladycristinna #1
Eu ma gindeam...) ar fi bine sa publice mediile care au intrat in I tur ca sa stim ce sanse avem
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:57
nata12 #2
tu ce media ai ?
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:58
nata12 #3
da sint de akord ku tine
A răspuns pe 31.08.2011, ora 19:59
ladycristinna #4
eu 9.20 undeva ) si tu ?
A răspuns pe 31.08.2011, ora 20:19