VikaB
A întrebat pe 31.08.2011, la 20:14
In cazul in care aplic la 3 universitati cu specialitate diferita,initial se trimit datele la prima universitate si daca acolo nu reusesc deja la celelalte 2 ?
Răspunsuri (1)
kkoletz
#1
Da! Asa se procedeaza si nu se trimite dosarul dar se ia in baza de media pe care ti-o face fiecare universitate in parte, in dependenta de domeniu. De ex: la Politehnica ai sa ai o medie, la Academia de Studii Economice alta medie.
Multa Bafta.
Multa Bafta.
A răspuns pe 01.09.2011, ora 10:55