Sari la conținut

lakrimioara

A întrebat pe 31.08.2011, la 20:23

se spune ca cererea fara semnatura si data nu-i valabila,prin fax daca trimitem am putea face semnatura dar daca prin pagin electronika?care e solutia?cine stie?

Răspunsuri (4)

miha20 #1
Completezi, scozi la printer, semnezi, scanezi si apoi trimiti la adresa de e-mail respectiva...
A răspuns pe 31.08.2011, ora 20:40
miha20 #2
* scoti*
A răspuns pe 31.08.2011, ora 20:41
lucian #3
te interesezi de cerere de cazare in camin?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 03:39
lakrimioara #4
nu cererea din anexa nr 1 pentru a opta in turul doi
A răspuns pe 01.09.2011, ora 09:37