Tanea
A întrebat pe 31.08.2011, la 20:40
daca am fost admis in turul 1 dar doresc alta specializare pot participa si in turul 2?
Răspunsuri (2)
viorica1
#1
nu. in sesiunea 2 participa doar cei neadmisi in sesiunea 1. cititi metodologia bine..si nu veti avea nevoie sa puneti atatea intrebari
A răspuns pe 01.09.2011, ora 06:56
Tanea
#2
mersi mult
A răspuns pe 01.09.2011, ora 10:14