maximuss90
A întrebat pe 01.09.2011, la 06:47
Pentru cei din turul I cind trebuie sa mearga sa depuna diploma la ambasada?ce acte sunt necesare pentru visa?
Răspunsuri (1)
viorica1
#1
la ambasada nu depui diploma, ci actele pt viza. diploma impreuna cu celelate acte care le-ai depus la consulat in aug le depui in original, deja cand pleci la facultate in Ro.
A răspuns pe 01.09.2011, ora 06:54