Sari la conținut

balanta_atnalab

A întrebat pe 01.09.2011, la 07:19

Care e procedura de aplicare pentru masterat pt cei licentiati in MD?Sunt repartizate locuri pt ei sau nu?Nu conteaza daca e cu taxa, daca detine cineva informatie, ajutati-ma va rog mult

Răspunsuri (5)

mallina #1
Eu tot vreau sa depun la cu taxa la masterat, la mijlocul lui septembrie merg direct la facultate si le depun.
A răspuns pe 01.09.2011, ora 10:37
balanta_atnalab #2
mallina,unde vrei sa aplici?nu stii, nu trebuie de echivalat diploma prin MCETS di Romania?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 13:45
mallina #3
Vreau sa depun la Iasi, am intrat pe site-ul universitati si nu cer echivalarea diplomelor. Dar de unde ai luat ca trebuie echivalate?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 15:10
balanta_atnalab #4
mi-a sugerat o colega care studiaza in ro, dar pot fi si speculatii
A răspuns pe 02.09.2011, ora 11:46
mallina #5
Eu am sunat la universitate si eu au spus ca nu este necesar, te cred ca pot fi si speculatii, eu singura nu mai stiu la ce sa ma astept, dar mergem inainte
A răspuns pe 03.09.2011, ora 08:48