Sari la conținut

nitza17

A întrebat pe 01.09.2011, la 07:57

Bunaaa..Cine aplica la Bucuresti la Politehnica?

Răspunsuri (3)

nitza17 #1
lumeeeeeeeeeeeeeeee,nimeni nu-i la Politehnica in Buc?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 09:53
ninutsika #2
la ce specialitate anume?...eu tot la Polit. Buc. vreau
A răspuns pe 01.09.2011, ora 10:38
nitza17 #3
eu specialitatile nustiu sigur inka,vreau sa vad cine mai doreste si unde si dupa ma decid..tu ce specialitate ? si ce medie ai?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 11:11