nitza17
A întrebat pe 01.09.2011, la 07:57
Bunaaa..Cine aplica la Bucuresti la Politehnica?
Răspunsuri (3)
nitza17
#1
lumeeeeeeeeeeeeeeee,nimeni nu-i la Politehnica in Buc?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 09:53
ninutsika
#2
la ce specialitate anume?...eu tot la Polit. Buc. vreau
A răspuns pe 01.09.2011, ora 10:38
nitza17
#3
eu specialitatile nustiu sigur inka,vreau sa vad cine mai doreste si unde si dupa ma decid..tu ce specialitate ? si ce medie ai?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 11:11