Sari la conținut

demon

A întrebat pe 01.09.2011, la 10:14

eu am 16 ani trebuie cazier juridik??va rog urgent raspundeti !!din toata inima va rog>????

Răspunsuri (3)

mikayla #1
pai uite,......in cazut in care ai 16 ani trebuie cazier juridic....iar daca inca nu ai implinit 16 atunci nu trebuie...
A răspuns pe 01.09.2011, ora 10:33
alinuta102 #2
Clar lucru... acolo e anuntat depsre asta!!!!Daca ai implinit deja 16 trebuie numaidecit!!!
A răspuns pe 01.09.2011, ora 15:27
alinuta102 #3
Mda...mie mii bine (:P) eu nu am inca 16 !!!!!:D
A răspuns pe 01.09.2011, ora 17:13