kychuk25
A întrebat pe 01.09.2011, la 11:44
imi poate spune cineva, cererea se compleateaza la calculator sau de mina? si cum pot afla daca cererea a fost acceptata?
Răspunsuri (3)
viorica1
#1
cerera o completezi de mana. deja alegi, daca o trimiti prin fax, sau o scanezi si o trimiti pe e-mail.succes)
A răspuns pe 01.09.2011, ora 12:42
qriss
#2
esti sigura de acest rs viktoria?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 14:01
cucer_dyxon
#3
cererea o putem modifica? sau o lasam asa standart cum e ea cu doate indicatiile care sunt date acolo?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 19:15