Sari la conținut

demon

A întrebat pe 01.09.2011, la 13:03

cind ne lamurim cu viza asta ca mam saturat?cind o sa fie primirea???va rog raspundetzi urgent???

Răspunsuri (3)

E-A #1
Poti depune incepand cu 1 sept :)http://chisinau.mae.ro/index.php?lang=ro&id=127179
Si mai calm putin, ai nevoie de nervi si in Ro ;)
A răspuns pe 01.09.2011, ora 13:15
alinuta102 #2
Poti chiar si miine sa pleci sa depui actele!!!!:)
A răspuns pe 01.09.2011, ora 17:07
alinuta102 #3
Azi nu a fost posibil de depus actele,deoarece cerintele p-t depunerea vizei au aparut azi la ora 11:30,insa acolo este si o insemnare ca actele se pot depune intre orele 10:00 - 12:00 in orice zi de lucru :)
A răspuns pe 01.09.2011, ora 17:11