Sari la conținut

m.c

A întrebat pe 01.09.2011, la 13:30

sa,poate cineva sa-mi spuna daca noi vom trimite prin e-mail numai cererea de inscriere Anexa 1A sau si documentele ce le-am prezentat si in 1 tur legalizate(in cazul admiterii la universitate)?

Răspunsuri (2)

Irisha #1
m.c salut...trimiti doar cererea de inscriere Anexa 1A la e-mailul ala,documentele ce le-ai prezentat in 1 tur se afla la ei,si numarul dosarului de candidatura ce este in cerere sub punctul IV trebuie sa scrii nr de la talonas ce ti la dat la consulat
A răspuns pe 01.09.2011, ora 15:44
m.c #2
ms mult
A răspuns pe 01.09.2011, ora 16:41