Sari la conținut

catea_92

A întrebat pe 01.09.2011, la 14:43

este cineva care doreste sa depuna la medicina veterinara? daca da cu ce medii???????????

Răspunsuri (1)

Cris_e #1
vecinul meu....cu media in jur la 7,5
A răspuns pe 02.09.2011, ora 17:04