catea_92
A întrebat pe 01.09.2011, la 14:43
este cineva care doreste sa depuna la medicina veterinara? daca da cu ce medii???????????
Răspunsuri (1)
Cris_e
#1
vecinul meu....cu media in jur la 7,5
A răspuns pe 02.09.2011, ora 17:04