N.C
A întrebat pe 01.09.2011, la 16:29
salut, din cei care sunt deja studenti la Petrosani la economie imi poate spune cineva cum e acolo(invatatura,camin etc)?
Răspunsuri (2)
cucer_dyxon
#1
cu ce medie optezi?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 18:47
N.C
#2
media 8.6
A răspuns pe 01.09.2011, ora 19:53