Sari la conținut

N.C

A întrebat pe 01.09.2011, la 16:29

salut, din cei care sunt deja studenti la Petrosani la economie imi poate spune cineva cum e acolo(invatatura,camin etc)?

Răspunsuri (2)

cucer_dyxon #1
cu ce medie optezi?
A răspuns pe 01.09.2011, ora 18:47
N.C #2
media 8.6
A răspuns pe 01.09.2011, ora 19:53