Sari la conținut

Pciolka

A întrebat pe 01.09.2011, la 17:55

Am o intrebare catre cei ce s-au orientat m. mult in stiinte economice. Ce parere aveti daca sunt admisa aici la A.S.E.M la buget ,merita sa mai incerc in Romania? Adica diploma in Ro. e m. mai recunoscuta decit cea de aici,din Md. ? Astept sfaturi sincere!

Răspunsuri (5)

janna #1
daca sincer ASEM e cea mai buna institutie din RM, dar RO iti ofera mai multe sanse, oportunitati..si apoi daca nu ai depus in 1 tur la ro atunci nu poti in al 2...
A răspuns pe 01.09.2011, ora 18:16
elena2010 #2
janna
Tu glumesti?ASEM nu e cea mai buna institutie de invatamant din RM,nu mai abera.
A răspuns pe 01.09.2011, ora 18:19
janna #3
sincer am studiat aici si as putea-o confirma , din propria experienta ca e...dar nu infirm faptul ca si la alte institutii se face carte..... totul depinde de studenti....
A răspuns pe 01.09.2011, ora 18:27
ariana #4
raspunsul meu AR FI CA E O BUNA INSTITUTIE IN COMPARATIE CU ALTELE, SI inca esti la buget e tare super daca sincer eu as ramine aici, caci in oirce moment iti faci documentele si pleci i n alta tara.
A răspuns pe 01.09.2011, ora 18:59
nata12 #5
la ASEM e super .. invat si eu akolo )))
A răspuns pe 02.09.2011, ora 10:22