yoyoman
A întrebat pe 01.09.2011, la 18:05
Îmi spune cineva în ce format de transmis cererea de admitere pentru turul 2?
o completez în format electronic sau o scot la imprimanta,o completez de mîna şi apoi o transmit?
o completez în format electronic sau o scot la imprimanta,o completez de mîna şi apoi o transmit?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.