Sari la conținut

valeryu

A întrebat pe 01.09.2011, la 18:40

Spuneti-mi va rog,cind depui actele pt viza si chiar in original la universitate ,certificat de nastere de tip sovietic e Ok sau e nevoie de unul nou,tradus?

Răspunsuri (1)

ariana #1
e nevoie de tradus numai decit
A răspuns pe 01.09.2011, ora 18:57