iziumchik
A întrebat pe 01.09.2011, la 19:18
imi spuneti va rog si mie? sa ineceput turul 2 de admitere? ...am gasit lista cu locuri suplimentare...si nu inteleg nimic...eu vreau sa mai depun odata pentru stiinte politice numai pentru constanta...si in constanta nu se ofera locuri :(((((((( ma ajuta cineva...ce pot face? please ..am nevoie de raspuns
Răspunsuri (7)
Busiona
#1
nu numai tu esti dezamagit...eu am vrut sa depun la arte plastice si nu este nici un loc...nustiu cine a repartizat asha aiurea locurile... :(
A răspuns pe 02.09.2011, ora 07:00
iziumchik
#2
si inseamna ca gata...la al doilea tur nu putem participa????? :::((( mama draga...si ce ne facem cei care vor sa depuie la turul 2 si nu sunt locuri suplimentare? ca e nashpa..nu se poate de schimbat facultatile,si nimic nu se poate face fiindca se face automat la ei ceea ce am ales in primul tur...bagamias picioarele in toata politica invatamantului...
A răspuns pe 02.09.2011, ora 15:32
milocik
#3
se pot schimba specializarea si orasul!! chiar si am inteles ca domeniul anul acesta se poate schimbat!!!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 15:38
speranta
#4
in al 2-lea tur se poate de schimbat totul,de la specializari la orase,asa ca nu va dezamgiti si dati la alte domenii,facultati..succese!
A răspuns pe 02.09.2011, ora 16:13
iziumchik
#5
pai si nu am inteles...poate sa zica cineva concret cind e turul 2? va fi anuntat s-au nu?
A răspuns pe 02.09.2011, ora 19:58
janna
#6
De miine ..oficial si sigur ---pina pe 10 septembrie, nu mai tirziu ..de asemenea poti schimba specializarea, domeniul fundamental cit si facultatile alese....eu am optat in 1 tur p/u arte, design interior si na nu am reusit..acum ma gindesc la alt domeniu......
A răspuns pe 02.09.2011, ora 20:39
iziumchik
#7
mersi mult Janna...m-ai ajutat foarte mult... :*
A răspuns pe 03.09.2011, ora 20:14