malinqa
A întrebat pe 02.09.2011, la 05:46
cine shtie... diplomele se depun la ambasada sau trebuie de mers in Romania la universitate de depus actele in original???
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
la universitate
A răspuns pe 02.09.2011, ora 22:25