Sari la conținut

malinqa

A întrebat pe 02.09.2011, la 05:46

cine shtie... diplomele se depun la ambasada sau trebuie de mers in Romania la universitate de depus actele in original???

Răspunsuri (1)

Kamaz #1
la universitate
A răspuns pe 02.09.2011, ora 22:25