Sari la conținut

lakrimioara

A întrebat pe 02.09.2011, la 06:55

cine stie unde trebuie de indicat nr de inregistrare din primul tur in anexa1A pt turul doi?????????VA ROG DIN SUFLET

Răspunsuri (1)

Irisha #1
lakrimioara nr de la talonas care ti la dat la consulat...il scrii in cerere la : numarul dosarului de candidatura depuls la consulat.........
A răspuns pe 02.09.2011, ora 08:26