lakrimioara
A întrebat pe 02.09.2011, la 06:55
cine stie unde trebuie de indicat nr de inregistrare din primul tur in anexa1A pt turul doi?????????VA ROG DIN SUFLET
Răspunsuri (1)
Irisha
#1
lakrimioara nr de la talonas care ti la dat la consulat...il scrii in cerere la : numarul dosarului de candidatura depuls la consulat.........
A răspuns pe 02.09.2011, ora 08:26