Busiona
A întrebat pe 02.09.2011, la 07:05
buna...vreau sa particip la un concurs care va avea loc in Romania...am nevoie de viza...stie cineva cum o pot capata...?sau oraganizatorii trebuie sa trimita la ambasada vreo scrisoare...
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.